RSS
poniedziałek, 27 lutego 2012
Tak więc dziękuje za takie wyróżnienie, które otrzymałam od http://niesfornedruty.blox.pl.


Dodaj Wyróżnienie do swojego bloga.
Podaj 7 faktów o sobie.
Podziękuj osobie, od której je otrzymałaś.
Podaj zasady wyróżnienia.
Przekaz wyróżnienie 15 blogom.
Powiadom wyróżnionych, umieszczając informację na swoim blogu.

7 Faktów o mnie:

1) Nie będę nic jadła bo wszystko zostało zatrute solą przeznaczoną na nasze polskie drogi (i interes kwitnie)

2) Zanim dojdę do 38 roku życia wejdzie zapewne nowelizacja ustawy i będę musiała pracować może i do 80( hahah)

3) Wstyd się przyznać głośno ale uwielbiam prezenty;) Cóż taka się urodziłam, ale o dziwo mój chłopak nie narzeka

4) Uwielbiam czytać książki,  przynajmniej raz w miesiącu wybieram się do kina i do pizzerii

5) Codziennie ustalam sobie grafik na kolejny dzień, bo wszystko musi być uporządkowane

6) Uwielbiam śpiewać i szaleć przy piosenkach Sylwii Grzeszczak, Jennifer Lopez, Michel'a Telo i Aleksandry Burke.To tak w skrócie

7) Uwielbiam kaktusy;* Inne kwiaty nie bardzo. Nie lubię Róż. Uważam ze są przereklamowane.

Chciałabym przekazać wyróżnienie 15 blogom, ale niestety tylu jeszcze nie zdążyłam przejrzeć;/ obiecuje nadrobić zaległości;P22:09, kinga_kaza92
Link Komentarze (1) »
Jajko wielkanocne w ramce już u właściciela także zdjęcia brak. Zarządziłam sobie wielki powrót do kamienic i mam nadzieję że szybko pójdzie bo już rama czeka;)))

Tymczasem wklejam wiosenne już serwetki zwane podstawkami idealnie sprawdzają się przy gorących napojach na moich meblach.

21:52, kinga_kaza92
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 lutego 2012
W sobote oczywiście wybrałam się na giełdę. Właściwie nie kupiłam tego co chciałam, ale za to moja mama trafiła sobie obraz na płótnie za jedyne 6 złoty. I pusta ściana już nie jest taka pusta;P

 

Gdybym siadła nad moimi kamienicami byłyby skończone w jeden dzień , ale brakuje mi czasu, a do tego jeszcze do wyszycia mam tło jajka, na które też brakuje czasu.

Za to moja mama nigdy nie próżnuje przedwczoraj skończyła obrus, przez ostatnie tygodnie ni można było skorzystać z telewizora, kiedy pracowała nad swoim dziełem;P

I dzieło skończone, obrus już w użyciu
21:44, kinga_kaza92
Link Komentarze (2) »
środa, 15 lutego 2012
Jeszcze drzemie we mnie wczorajszy wieczór;)

Dzisiaj wyszyłam do końca jajeczko, ale pozostało jeszcze tło, a to dopiero kiedy będę znała już właściwą ramkę. Wyszyłam także imię mojego Skarba do jego torby, ciągle ją myli. I wzięłam się także za dachy kamienic. Choć było ciężko mam plan na co poświęcę czas w następnych tygodniach. na skończenie tych piekielnych kamienic, a właściwie ich dachów. i zamierzam wyszyć przepiękną damę w kapeluszu. Wzór dostałam od koleżanki, jest piękna sama w sobie. Także czas się wziąć do robótek.

Dzisiaj za to pomyślałam, aby pokazać ostatnią serwetę mojej mamy. Tak właśnie moja mama jest operatorką szydełka i czasem bywa operatorką drutów.

21:34, kinga_kaza92
Link Komentarze (1) »
wtorek, 14 lutego 2012
Także Wszystkim Zakochanym życzę jeszcze więcej miłości, a szukającym miłości udanego Szukania w Dzień Wielkiego kochania;)

Humor dobry mam od rana. Gdyż znalazłam obok łóżka rano teczkę, potrzebną mi

 W drodze z apteki kupiłam sobie drobiazg na walentynki przecież trzeba się rozpieszczać;) Ciapki na które długo już polowałam


Wczoraj nic nie pisałam, bo miałam bardzo pracowity dzień otóż zakupiłam drobiazg na Walentynki dla Mojego Skarba;*
 Korkociąg, który jest nam niezbędny do naszych winnych wieczorków, i tradycyjnie walentynke w nieco większym wymiarze


Do tego ładna torebeczka i prezent gotowy.

A zapomniałabym o najważniejszym punkcie. Wszyscy dzisiaj dostają ode mnie walentynkowe pierniki

14:04, kinga_kaza92
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 lutego 2012
Niedziela dzień odpoczynku. Wybrałam się odwiedzić brata miałąm to zrobić już parę tygodni temu, ale dziwnie brakowało czasu. Zawitałam do Kielc. Z całodniowego pobytu w który miała wejść Galeria Echo pozostał tylko jeden słodki akcent. Mały Jacki;))Także Na razie wyszywanie odeszło na drugi plan.


Poza tym cały dzień poświęciłam chłopakowi, Który oświadczył mi że wyszywane przeze mnie jajko jest jego, bo widzi że jest mu pisane. Cokolwiek miało to znaczyć. Także siostra zgodziła się odstąpić od jajka w zamian za wyszycie czegoś innego. Miałam akurat na zbyciu wyszyty zachód słońca który niezbyt pasował mi do mojego wyobrażenia i został oddany. Tak więc wilk syty i owca cała;))


P.S. Nie wiedziałam ze istnieje jakieś fotoforum? Znajdę!
22:49, kinga_kaza92
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 lutego 2012
Jak zawsze praca wre;)) Dzisiaj rozpoczęłam wyszywanie jajka wielkanocnego wzór przyniosła mi siostra. Obiecałam jej 4 takie jajka więc musze się pospieszyć;)) Dlatego odkładam chwilowo pracę nad kamienicami.
A do tego musze się pochwalić, bo już myślałam że jednak to nie nastąpi. Zakwitł mój grudnik, tylko coś mu się pomyliły miesiące i kolory. Ostatnio kwitł na biało tymczasem zaskoczył wszystkich swoim różem.17:30, kinga_kaza92
Link Dodaj komentarz »
piątek, 10 lutego 2012
Praktycznie co tydzień odwiedzam giełdę w Sandomierzu. Jestem od tego uzależniona. Miesiąc temu mama znalazła mi tam cały komplet do haftu krzyżykowego. Były tam igły, mulina, rama ze szkłem do oprawienia no i najważniejsze kanwa:Może kiepska jakość ale nic lepszego nie udało mi się zrobić z tego zdjęcia. Jestem już w trakcie wyszywania tego obrazu. Trochę boję się efektu końcowego. 
16:35, kinga_kaza92
Link Komentarze (1) »
czwartek, 09 lutego 2012
Jeszcze w wakacje znalazłam starą dziurawą kanwę- kucharza:
Podobno mama bardzo dawno temu próbowała haftować krzyżykami. Niestety szybko się poddała. Możliwe że ją to nie zainteresowało w takim stopniu. Tak więc mimo kilku dziurek postanowiłam go wyszyć gdyż cierpiałam na notoryczny brak pieniędzy jak to dzisiejsza młodzież w wakacje. Z braku laku zrobiłam z nim coś. I choć nie znalazłam jeszcze dla niego żadnej ramki, to znalazł już właściciela.Nie wiedziałam jak mogę zatrzeć ślady po dziurce więc przyszyłam płaski guziczek.
14:03, kinga_kaza92
Link Komentarze (1) »
wtorek, 07 lutego 2012
Drugim podejściem okazał się obraz Maryi. Trochę mi z nim zeszło tak na prawdę. Został prezentem z okazji Dnia Babci. Wisi już na ścianie.
Maryja w ciemności

I w jaśniejszej postaci. Kolory są nieco bardziej żywsze.
15:14, kinga_kaza92
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2